چهارشنبه, 25 مهر 1397
عنوان : پیام تبریك ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۱۴:۳۰:۲۷
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

 

برقراری نظم و امنیت و حفاظت و حراست از آرامش و آسایش عمومی جامعه مرهون رشادت ها، تلاش‌های فرماندهان و پرسنل خدوم نیروی مقتدر انتظامی است که با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تخصصی و نظامی ازکیان ایران اسلامی ومرز‌های جغرافیایی و معنوی حراست و حفاظت می‌کنند.

بی شک امروزه امنیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و امنیت مرز‌های میهن عزیزمان ایران اسلامی مدیون خون پاک و به حقی است که برای اعتلاء  و سرافرازی و سربلندی این مرز و بوم به زمین ریخته می‌شود.

تقویت یگان‌های مختلف در جامعه به معنای سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و در نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است، زیرا تمامی تحولات و پیشرفت ها در سایه امنیت ایجاد می شود.

بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی تک تک آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیرو است.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده و مجدانه همه پرسنل خدوم ، بویژه فرماندهان محترم تقدیر و تشکر می‌کنم و عزت، اقتدار و سربلندی همه شما را از پروردگار منان خواستاریم و امیدواریم در راه ارتقای جایگاه امنیت استان بیش از پیش موفق و درسایه‌ رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب و تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید در پاسداری از خون شهدا و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند و استوار باشید.

 

 

 

مهدی محمدی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0